Informace o závodu

Jak závod probíhá?

Den virtuálních závodů startuje hromadným tréningem od 15:00, závodníci se střídají ve Virtuální realitě, probírají taktiku a najíždějí sí danou trať i vozidlo. Registrovaní závodníci si můžou trať i závod najíždět za zvýhodněnou cenu v jiné dny v Realita Gaming Baru. Po veřejném treningu začíná kvalifikační rozjezd, kdy každý zajede jedno kolo na čas, které určí pořadí závodníků.

Samotné závody probíhají formou vyřazovacích závodu 1vs1, kdy proti sobě jedou dva jezdci na trati a oba ve virtuální realitě. Všechny jízdní asistenty máme zcela vypnuté a je to jen na Tobě, tvém skillu a autě. Závodíme na dvě vítězství. Startujeme vždy z místa, v případě umyslené kolize musí závodník pustit před sebe nabouraného. V případě dalšího nabourání je hráč diskvalifikován. Začínáme ve 12 dvojicích, poté 6 dvojic a o vítězství se poperou tři nejlepší.

Vlastní kartička

Každý registrovaný závodník získá plastovou závodnickou kartičku se jménem a číslem.

Bez systémů

Všechny závody probíhají v režimu vypnutých všech systémů a kontroly trakce.

Finálové výhry

Registrovaný závodník může v rámci šampionátu soutěžit o velké finálové výhry.

Výhody pro hráče

Pro registrované závodníky máme připravené speciální výhody a bonusy.

Streamování závodu

Všechny závody budeme také streamovat na Twitchi.

1. Kolo : Pátek 21.1.2020

2. Kolo : Sobota 21.3.2020

3. Kolo : Sobota 10.4.2020

4. Kolo : Sobota 16.5.2020

Přidej se k nám!

Elektronické sporty se v posledních letech těší ve světě velké oblibě a tento trend se čím dál více projevuje také na domácí scéně. Rozhodli jsme se tento trend podpořit sérii virtuálních závodů ve virtuální realitě.